۵ دي ۱۳۹۶

غذاهایی که باعث احساس بد خواهند شد 2

۵ دي ۱۳۹۶ 133 بازدیدکننده 0 نظر
غذاهایی که باعث احساس بد خواهند شد 2 در این مقاله می خوانید

برای اینکه در طول روز بهترین حس را داشته باشید باید چه چیزی بخورید؟ این‌ها لیستی از مقصرهای اصلی کمبود انرژی و مشکلات روده‌ای شما هستند. ...

غذاهایی که باعث احساس بد خواهند شد 2

غذاهای بدون گلوتن

بسیاری از خوراکی‌های بدون گلوتن سرشار از قندهای فراوری‌شده هستند. همچنین ممکن است شامل موادی مضر و ارزان‌قیمت باشند – مانند روغن سبزیجات و چربی‌های ترانس – که در این محصولات استفاده می‌شوند. اگر یک رژیم غذایی بدون گلوتن دارید باید تعادل را برقرار نمایید.

 

 

ماست کم‌چرب

انواع محصولات کم‌چرب برای طعم از دست داده‌ی خود نیاز به یک جایگزین دارند و اغلب مواد قندی است. همچنین تحقیقات نشان داده‌اند رژیم‌های غذایی سالم باید چربی‌های غیراشباعی خوب داشته و چربی‌های اشباعی و ترانس کمتری داشته باشند. کسانی که از محصولات پرچرب استفاده می‌کنند خطر بیماری‌های قلبی و دیابت در آن‌ها کمتر خواهد بود.

 

 

پنیر فراوری‌شده

تفاوت زیادی بین پنیرهای واقعی و فراورده‌های پنیر وجود دارد. فراورده‌های پنیر اغلب برای ساندویچ‌های دارای پنیر گریل شده و اسنک‌ها استفاده می‌شوند. این تغییرات با رنگ‌های مصنوعی، مواد شیمیایی و افزودنی ایجاد می‌شوند. انواع ارزان‌تر شاید دارای پروتئین شیر به جای شیر واقعی باشند. پنیرهای فراوری‌شده و پنیرهای واقعی با چربی‌های اشباعی زیاد برای قلب مضر هستند.

 

 

فست فودها

بسیاری از غذاهای دسته‌ی فست فودها دارای چربی، نمک و قند زیادی هستند، مواد کشنده برای بدن. شما باید از خوردن مواد غذایی با نمک زیاد خودداری نمایید. خوردن نمک زیاد با بالا رفتن فشارخون همراه است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040