۴ دي ۱۳۹۶

غذاهایی که باعث احساس بد خواهند شد

۴ دي ۱۳۹۶ 211 بازدیدکننده 0 نظر
غذاهایی که باعث احساس بد خواهند شد در این مقاله می خوانید

برای اینکه در طول روز بهترین حس را داشته باشید باید چه چیزی بخورید؟ این‌ها لیستی از مقصرهای اصلی کمبود انرژی و مشکلات روده‌ای شما هستند. ...

غذاهایی که باعث احساس بد خواهند شد

نوشابه‌ها

شاید بدانید نوشیدن زیاد نوشابه به خاطر قند بالای آن خوب نیست اما شاید ندانید این ضرر چقدر خواهد بود. فسفات موجود در نوشابه که به ماندگاری آن کمک می‌کند شاید با مصرف زیاد دارای اثرات بدی روی فرایند پیری زودرس باشد.

 

 

نان سفید

آردهای فراوری‌شده از سبوس گندم گرفته می‌شوند، چیزی که بخشی از غلات دارای فیبر است. شما در بدن خود به فیبر نیاز دارید تا در یک فرایند پاک‌سازی عادی سموم بدن را تخلیه نماید. مصرف نان سفید می‌تواند باعث شود احساس یبوست و ناراحتی داشته باشید.

 

 

آب‌میوه

شاید تعجب کنید آبمیوه‌های بازار به اندازه‌ی نوشابه قند دارند. در زمان فراوری آبمیوه‌های بازاری، طعم‌دهنده‌های طبیعی آن گرفته‌شده و به‌جای آن مواد مصنوعی افزوده می‌شود. در نتیجه نوشیدنی‌های نهایی که شما می‌خورید و سالم به نظر می‌رسد بهتر از نوشابه‌ها نیستند.

 

 

روغن سبزیجات

روغن گرفته‌شده از دانه‌ها اغلب زیاد فراوری می‌شود. به روغن‌های سبزیجات تجاری گاز هیدروژن تزریق می‌شود تا زمان بیشتری بمانند اما این کار باعث ایجاد چربی ترانس در روغن خواهد شد. چربی‌های ترانس نوعی چربی غیراشباعی هستند که ثبات بیشتری دارند. مصرف چربی‌های ترانس شما را در خطر بیماری‌های قلبی و سکته قرار خواهد داد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040