۳۰ آذر ۱۳۹۶

خوراکی هایی که برای عمر طولانی نباید بخورید

۳۰ آذر ۱۳۹۶ 169 بازدیدکننده 0 نظر
خوراکی هایی که برای عمر طولانی نباید بخورید در این مقاله می خوانید

متخصصان به شما کمک می‌کنند بدانید باید بیشتر اوقات چه غذایی را امتحان کنید تا بهترین شانس برای زندگی طولانی و سالمی را  داشته باشید. ...

خوراکی هایی که برای عمر طولانی نباید بخورید

گوشت فراوری‌شده

گوشت‌های فراوری‌شده یکی از اولین غذاهایی هستند که باید اجتناب کنید. مصرف زیاد باعث تغییر در میکروب‌های روده شده و منجر به عدم تعادلی در بدن می‌شود که بدن را به سمت شرایط  التهابی حاد خواهد برد.

 

 

شیرین‌کننده‌های مصنوعی

شاید بدانید باید مصرف مواد قندی را کم کنید اما به این  فکر می‌افتید آن‌ها را با افزودن شیرین‌کننده‌ی مصنوعی جایگزین نمایید که انتخابی سالم‌تر هستند. مواد شیمیایی بدن را تحریک می‌کنند تا به این فکر بیفتد کالری مصرف کرده و وقتی به این نتیجه می‌رسد که این‌طور نیست میل شدید به مواد قندی پیدا می‌کند که این‌ها باعث بروز مشکلات در سلامت خواهد شد.

 

 

فراورده‌های لبنی

فراورده‌های لبنی دارای چربی اشباعی، مواد قندی، هورمون‌ها و آنتی‌بیوتیک‌هایی هستند که برای سلامت مناسب نیستند. اگر سیستم گوارشی اذیت شود منجر به بیماری‌های قلبی، دیابت، جوش‌های پوستی و اضافه‌وزن خواهد شد. نتیجه که می‌تواند چیزی مانند تولید فاکتورهای رشد شبیه به  انسولین می‌تواند محرکی برای سرطان باشد.

 

 

نوشابه

نوشیدن نوشابه مانند نوشیدن مواد قندی ساده ترکیب شده با مواد شیمیایی است. به خاطر این قندهای ساده واکنش انسولین سریع بالا می‌رود ( با بالا رفتن قند خون ) که نتیجه کاهش قابل‌مشاهده‌ی فوری آن است. اگر این سیکل مرتباً اتفاق بیفتد باعث مقاومت انسولین، سندروم متابولیک و دیابت خواهد شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040