۳ آبان ۱۳۹۶

مکمل های غذایی برای افزایش سطح ایمنی

۳ آبان ۱۳۹۶ 812 بازدیدکننده 1 نظر
مکمل های غذایی برای افزایش سطح ایمنی در این مقاله می خوانید

با رسیدن پاییز باید حتما ایمنی بدن خود را بالا ببرید. بدن شما باید بتواند با انواع آنفولانزا و سرماخوردگی مبارزه کند. ...

مکمل های غذایی برای افزایش سطح ایمنی

ال کارنیتین

میتوکندری ژنراتورهای سلولی هستند که مسئول بیشتر خروجی انرژی بدن می‌باشند. این مکمل غذایی به انتقال اسیدهای چرب به سلول کمک می‌کند، جایی که به انرژی تبدیل می‌شوند.

 

 

پروبیوتیک ها

سلامت روده مقیاسی از ایمنی بدن است – باکتری‌ها در روده نقش مهمی در ایمنی بدن دارند. پیشنهاد می‌شود برای کنترل رشد باکتری‌های مضر از پروبیوتیک ها استفاده نمایید.

 

 

گلوتاتیون

آنتی‌اکسیدان‌ها باعث از بین رفتن رادیکال‌های آزادی خواهند شد که بر اثر آلودگی هوا، الکل و نور خورشید ایجاد می‌شوند. بدن ما خود می‌تواند آنتی‌اکسیدان گلوتاتیون را بسازد اما با زیاد شدن سن این مقدار کاهش می‌یابد. برای دریافت گلوتاتیون می‌توانید این مکمل را در رژیم غذایی خود بگنجانید تا آن را در بدن خود تأمین کنید.

 

 

اشواگاندها

این گیاه در داروهای چینی برای سال‌ها استفاده می‌گردد. این ماده بدن را به حالت تعادل برمی‌گرداند. اگر استرس دارید این مکمل به آرام شدن بدن کمک کرده و اگر خسته‌اید به انرژی شما می‌افزاید. این ماده آنتی‌اکسیدانی قوی است و از سلول‌های ایمنی مقابل پیر شدن محافظت می‌نماید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040