۳۰ مهر ۱۳۹۶

راه هایی برای ترک مواد قندی 2

۳۰ مهر ۱۳۹۶ 584 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای ترک مواد قندی 2 در این مقاله می خوانید

اگر زیاد از مواد قندی استفاده می کنید حتما باید به دنبال راهی برای تغییر باشید وگرنه خطر بزرگی سلامتتان را تهدید می کند. ...

راه هایی برای ترک مواد قندی 2

مکمل‌های غذایی را امتحان کنید

تغذیه سالم

گاهی میل به مواد قندی می‌خواهد به ما بگوید مشکلی وجود دارد. برای مثال تمایل به خوراکی‌های شیرین شاید به دلیل کمبود برخی مواد غذایی باشد. بنابراین با پزشک خود صحبت کنید تا مکملی برای کمک به شما پیشنهاد دهد. آمینواسید می‌تواند این تمایلات را کاهش داده و حتی حذف کند زیرا به ثبات قند خون کمک می‌کند.

 

 

وضعیت سلامت را چک کنید

تغذیه سالم

برخی افراد به دلیل عدم تعادل باکتری در روده‌ها دچار میل به خوردن مواد قندی می‌شوند بنابراین تغییر در رژیم غذایی می‌تواند مؤثر باشد. عدم تعادل باکتریایی می‌تواند نتیجه‌ی مشکلات زیادی باشد اما متداول‌ترین آن مصرف آنتی‌بیوتیک است. آنتی‌بیوتیک‌ها باکتری‌های بد را می‌کشند. آن‌ها باکتری‌های خوب را نیز از بین می‌برند و این رشد مخمرها در روده را ساده‌تر می‌سازد. مخمرها برای زندگی از مواد قندی تغذیه می‌کنند و این می‌تواند به نوعی روی تعادل بدن شما اثر گذاشته و میل به خوردن کربوهیدرات‌ها و مواد قندی پیدا کنید.

 

 

کمی مدیتیشن

تغذیه سالم

کمی آرام بودن و دور شدن از احساسات و تمایلات می‌تواند به شما در کنترل خوردن مواد قندی کمک کند. سعی کنید یاد بگیرید چگونه تمرکز بر شیرینی‌های زندگی می‌تواند شما را از خوراکی‌های شیرین دور کند. مدیتیشن جنبه‌ای عالی از سفر شما برای سلامت است.

 

 

تمرین هیپنوتیزم

ترک مواد قندی

اگر به جایی رسیده‌اید که حس می‌کنید همه‌ی راه‌ها را امتحان کرده و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید شاید زمان آن رسیده باشد تا هیپنوتیزم را امتحان کنید. این ترفند روشی قوی برای مقابله با خوردن مواد قندی است. به دنبال یک فرد متخصص باشید و بیش از سه جلسه این کار را انجام ندهید. هیپنوتیزم مانند مدیتیشن فرصتی است تا کمی آرام بوده و از محرک‌های شیرین دور بمانید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040