۲۱ خرداد ۱۳۹۷

راهنمایی برای زایمان آسان تر 2

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ 263 بازدیدکننده 0 نظر
راهنمایی برای زایمان آسان تر 2 در این مقاله می خوانید

از ورزش گرفته تا آب‌درمانی، این‌ها راهنمایی هستند که کمک می‌کنند برای این روز بزرگ آماده شوید.   ...

راهنمایی برای زایمان آسان تر 2

دوش بگیرید

درد باعث می‌شود شما تمام ماهیچه‌های بدن را منقبض کنید و این اوضاع را بدتر خواهد کرد. یک دوش آب گرم می‌تواند این واکنش را از بین ببرد. مانند یک ماساژ جریان آرام دوش را روی کمر یا هرجایی که انقباضات شدیدتر است نگه‌دارید. دوش گرفتن در هر مرحله از زایمان می‌تواند مفید باشد.

 

 

از وان کمک بگیرید

شاید با امتحان این کار از احساس راحتی خود تعجب کنید. وان آب گرم باعث می‌شود راحت‌تر و بدون درد شدید بتوانید تغییر حالت دهید. همچنین می‌بینید انقباضات داخلی شما نرم‌تر و آرام‌تر شده‌اند. این وان گرم می‌تواند به پیشرفت هرچه سریع‌تر زایمان شما کمک کند.

 

 

ماساژ دریافت کنید

در تحقیقی صورت گرفته نشان داده شد زنانی که در طول زایمان از همسران خود ماساژ دریافت می‌کنند احساس درد و اضطراب کمتری نسبت به زنانی دارند که این ماساژ را نداشته‌اند. زمانی که شما محل دردناک را تحریک می‌کنید، چه با فشار یا  گرما، پیام این کار شما به مغز ارسال خواهد شد و آرام‌تر می‌شوید. اجازه دهید همسرتان بداند چه حسی دارید. شاید در مراحل اولیه دوست داشته باشید گردن یا شانه‌ی شما را ماساژ دهد. سپس در مراحل شدیدتر دوست دارید این فشار روی کمر شما منتقل شود. حتی  در برخی مراحل شاید اصلاً هیچ‌گونه تماسی را دوست نداشته باشید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040