۲۲ اسفند ۱۳۹۶

چگونه در فصل آنفولانزا مانع بیماری نوزاد شویم

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ 542 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه در فصل آنفولانزا مانع بیماری نوزاد شویم در این مقاله می خوانید

کودک کم سن شما نیاز به مراقبت بیشتری دارد. برخی اقدامات می‌توانند مانع از بروز بیماری در فصل‌های شیوع آنفولانزا و سرماخوردگی شوند. ...

چگونه در فصل آنفولانزا مانع بیماری نوزاد شویم

مکان‌های شلوغ نروید

جمعیت زیاد – خصوصاً تعداد زیاد کودک نوپا که نمی‌توانند استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند – می‌تواند کودک شما که سیستم ایمنی ضعیفی دارد را در معرض ویروس‌ها و بیماری‌های مختلف قرار دهد.

 


 

بهداشت برای همه

والدین، پدربزرگ و مادربزرگ، خواهر و مادر سایر اقوام – هرکسی که با کودک در ارتباط است باید دستان خود را بشوید. همه باید بدون کفش وارد خانه شوند و اگر به تازگی بیمار بوده یا با فرد بیماری در ارتباط بوده‌اند لباس‌هایشان را عوض کنند.هیچ‌کس نباید کودک را ببوسد.

 

 

واکسیناسیون و بهداشت در زندگی

والدین باید تمامی کارهای منطقی برای بهبود سیستم ایمنی کودک خود را انجام دهند. واکسن‌های آنفولانزا برای بعد از شش‌ماهگی وجود دارند.

 


 

با پزشک مشورت کنید

اگر زمانی حس کردید کودک دچار مشکلی شده است نباید سهل‌انگاری کرده و فوراً او را نزد پزشک ببرید. جدی نگرفتن یک مشکل کوچک شاید باعث بیماری‌های جدی‌تر شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040