۱۳ دي ۱۳۹۶

نکات ضروری برای خوابیدن کودک

۱۳ دي ۱۳۹۶ 644 بازدیدکننده 0 نظر
نکات ضروری برای خوابیدن کودک در این مقاله می خوانید

خوابیدن کودکان برای والدین مشکل بزرگی است و دائماً به دنبال راهی برای استراحت بهتر خود و کودکشان می‌باشند. شاید این ترفندها به شما کمک کنند. ...

نکات ضروری برای خوابیدن کودک

بگذارید خودش بخوابد

راه شما این است که به کودک خود یاد دهید خودش بخوابد. این کار باعث می‌شود وقتی نصفه‌شب بیدار شد دوباره بتواند خودش بخوابد. قبل از اینکه شب کودکتان که بیدار شده است را بردارید چند دقیقه صبر کنید. شاید تعجب کنید وقتی ببینید او خودش دوباره خوابیده است.

 

 

از پنکه استفاده کنید

یک‌صدای ملایم دائمی باعث می‌شود محیط زیاد ساکت نباشد و با هر صدای کوچکی کودک شما بیدار نشود. کودک شما با این صدا خواهد خوابید. البته اگر او به این صدا عادت کند می‌تواند در مهمانی یا سفر برای شما مشکل‌ساز باشد.

 

 

او را قنداق کنید

اگر نوزادی دارید و تابه‌حال او را قنداق نکرده‌اید باید آن را فورا امتحان کنید. قنداق کردن می‌تواند نوزاد را بسیار آرام کرده و حتی  به خواب او کمک کند.

 

 

کودکان متفاوت اند

چیزی که تجربه در مورد کودک‌های مختلف نشان داده است این حقیقت می‌باشد که با وجودی که شما می‌توانید به او یاد دهید خودش بخوابد یا ترفندهای مختلفی را به کار بگیرید اما حقیقت این است که کودکان متفاوت اند   برخی بچه ها در کل بهتر می‌خوابند. ممکن است یک کودک شما خواب بیشتری از دیگری داشته باشد. شما باید الگوی خواب کودک خود را درک کنید و بدانید هر بچه ای فرق دارد.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040