۲۵ آبان ۱۳۹۶

اشتباهات کنترل بارداری که از آن بی خبر هستید 2

۲۵ آبان ۱۳۹۶ 629 بازدیدکننده 1 نظر
اشتباهات کنترل بارداری که از آن بی خبر هستید 2 در این مقاله می خوانید

اگر دوست ندارید باردار شوید باید از هر اشتباه کوچکی جلوگیری کنید. بدن شما استعداد زیادی برای باروری دارد. ...

اشتباهات کنترل بارداری که از آن بی خبر هستید 2

عدم استفاده از کاندوم درست

استفاده نکردن از لوبریکانت مناسب برای کاندوم می‌تواند آن را ضعیف کند – شاید نتوانید حفاظتی که در ذهن دارید را عملاً داشته باشید. اگر کاندوم کوچک باشد ممکن است پاره شود. اگر بزرگ باشد شاید بیرون بیاید. کاندوم‌های پلی اورتان بیشتر از نوع لاتکس دچار پارگی می‌شوند.

 

 

عدم اطلاع‌رسانی خوب به پزشک

شاید فکر نکنید خوردن یک مکمل غذایی جدید، استفاده از درمان‌های طبیعی یا شروع یک روال جدید برای صبحانه برای پزشک زنانتان اهمیتی داشته باشد اما آن‌ها به اطلاعات بیشتری از تصور شما  نیاز دارند. صحبت کردن با پزشک به شما کمک می‌کند در کنترل بارداری خود شکست نخورده و مطمئن باشید همه‌چیز درست پیش می‌رود.

 

 

استفاده از یک برنامه برای قاعدگی

برنامه‌های زیادی برای موبایل ارائه‌شده‌اند که بتوانید سیکل قاعدگی خود را در آن دنبال کنید اما اگر از یک روش خاص برای پیشگیری از بارداری استفاده می‌کنید شاید برنامه زیاد اطلاعات مؤثری به شما ندهد. اغلب می‌بینید برنامه‌ی پریود شما با این برنامه‌ی موبایل هماهنگی زیادی ندارد.

 

 

فاصله گذاشتن بین روش‌های متفاوت

تغییر روش کنترل بارداری چیز بدی نیست، خصوصاً اگر فکر می‌کنید گزینه‌ی بهتری از قبل را انتخاب کرده‌اید. اشتباه اینجاست که فوراً برنامه‌ی جدید را شروع نمی‌کنید زیرا بدن برای تخمک‌گذاری بسیار قوی است و اگر کمی فرصت باشد این کار را انجام خواهد داد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040