۲۷ شهريور ۱۳۹۶

بایدهای دوران بارداری2

۲۷ شهريور ۱۳۹۶ 578 بازدیدکننده 0 نظر
بایدهای دوران بارداری2 در این مقاله می خوانید

بارداری دورانی است که نیاز به مراقبت هایی خاص دارد. بهتر است برای سلامت خود و نوزادتان به این موارد  توجه داشته باشید. ...

بایدهای دوران بارداری2

برای کودک خود آماده شوید

چیزهای زیادی وجود دارد که زوج‌ها باید برای زمان آمدن کودک آماده کرده و در مورد آن تحقیق کنند. آن‌ها می‌توانند در کلاس‌های مخصوص شرکت کنند تا ببینند چگونه باید زندگی خود را برای داشتن اوضاعی بهتر بعد از زایمان آماده سازند.

 

روی خودتان تمرکز کنید

داشتن یک کودک تمام زندگی شما را تغییر خواهد داد و میزان استرستان را زیاد خواهد کرد، هرچقدر هم که برای آن آماده شده باشید. یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش استرس مراقبت از خودتان است. کنترل استرس، زندگی سالم و مراجعه‌ی منظم برای چک آپ ها برای سلامت هردو مادر و کودک اهمیت زیادی دارد.

 

سونوگرافی‌های منظم

چیز دیگری که در دوران بارداری اهمیت دارد سونوهای مرتب است. این ملاقات‌ها شما را از مشکلات احتمالی دوران بارداری مانند زایمان زودرس و خطر داشتن نوزادی با مشکلات ژنتیکی آگاه می‌سازند. برخی آزمایش‌ها روتین بوده و برای تمام زنان باردار انجام می‌شوند و برخی دیگر نیز برای افراد خاص تجویز خواهند شد.

 

انتظار بازگشت سریع به حالت عادی

جوری برنامه نریزید که در آن توقع داشته باشید به‌سرعت پس از تولد نوزاد زندگی شما به روال عادی  برگردد. این دوران در زندگی منحصربه‌فرد است و عجله نداشتن برای اتمام آن به شما کمک خواهد کرد. تا حد ممکن سعی کنید بازگشتتان به کار را به تعویق بیندازید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040