۲۳ تير ۱۳۹۷

راه های موثر برای پیشگیری از نیش حشرات

۲۳ تير ۱۳۹۷ 495 بازدیدکننده 0 نظر
راه های موثر برای پیشگیری از نیش حشرات در این مقاله می خوانید

برای اینکه بتوانید از نیش حشرات دور بمانید می توانید از ترفندهای زیر کمک بگیرید. ...

راه های موثر برای پیشگیری از نیش حشرات

خنک بمانید

بسیاری از حشرات به محیط‌های گرم جذب می‌شوند زیرا راهی عالی برای یافتن غذا و نیش زدن حشرات است. از این رو اگر عرق می‌کنید بدن شما نه‌تنها گرمای زیادی منتشر می‌کند بلکه محیط مرطوبی می‌سازد که برای نیش حشرات عالی است.

 

 

لباس مناسب بپوشید

اگر به طبیعت یا محیط‌های پر چوب می‌روید پوشیدن لباس مناسب اهمیت زیادی دارد. در صورت نیاز شلوار و بلوز بلند بپوشید تا جایی از بدن که می‌توانند حشرات نیش بزنند کمتر باشد. خنک ماندن اهمیت زیادی دارد اما باید قسمت‌های بدون پوشش بدن را به حداقل برسانید تا دمای بدن کاهش یابد.

 

 

نواحی پر درخت نروید

اگر به محیط‌هایی می‌روید که زیاد درخت دارد خود را در خطر بیشتر نیش حشرات قرار می‌دهید. تنها زمانی که لازم است به این‌گونه نقاط بروید و از نقاط پر برگ و پر درخت دور بمانید. در این‌گونه محیط‌ها لباس‌های مناسب پوشیده و تجهیزات لازم دیگر را بردارید.

 

 

روغن برگ دارچین

یک انتخاب طبیعی برای دور کردن مؤثر حشرات روغن برگ دارچین است. تنها رایحه‌ی این روغن برای بیشتر حشرات ناخوشایند است و اگر حشرات روی پوست شما آمده و با روغن مواجه شوند می‌تواند آن‌ها را از بین  ببرد. مقداری از این روغن را با آب ترکیب کرده و آن را به نواحی بدون پوشش پوست بمالید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040