۱۴ بهمن ۱۳۹۶

اشتباهات رایج زمان برنامه ریزی برای تعطیلات

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ 762 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهات رایج زمان برنامه ریزی برای تعطیلات در این مقاله می خوانید

برای اینکه مطمئن باشید بهترین برنامه‌ریزی را برای سفر خود دارید این نکات را دنبال نمایید. ...

اشتباهات رایج زمان برنامه ریزی برای تعطیلات

انعطاف‌پذیر نیستید

انعطاف‌پذیر نبودن برای شما هزینه خواهد داشت. اگر این شانس را داشته باشید تا بتوانید در هر روز از هفته که خواستید سفر کنید می‌توانید بین هفته اغلب بلیت‌های ارزان‌تری پیدا کنید. روزهای پایانی هفته بیشتر اوقات بهای بالاتری دارند.

 

 

استفاده نکردن از برنامه‌های مخصوص سفر

برای هر نیاز شما برنامه‌ای طراحی‌شده است و طبیعی است در این برنامه‌ها سازندگان بیشترین تلاش خود را کرده‌اند تا سفر برای کاربر راحت‌تر شود. مثلاً در بعضی برنامه‌ها شما می‌توانید ارزان‌ترین پرواز را پیدا کنید. این برنامه‌ها به شما می‌گویند چه روزهایی بیشترین قیمت را دارند.

 

 

درست بسته‌بندی نمی‌کنید

اشتباهات زیادی هستند که در این رابطه انجام می‌دهید. دو مورد از این اشتباهات بدتر هستند: این‌که چه چیزی برمی‌دارید و چگونه آن را بسته‌بندی می‌کنید. مثلاً اگر می‌خواهید به ساحل دریا سفر کنید برای خود دمپایی لا انگشتی بردارید. زمانی که وسایل خود را انتخاب کردید باید مطمئن باشید با بسته‌بندی صحیح از بیشترین فضای چمدان استفاده می‌کنید. مثلاً لباس‌های را به‌جای تا کردن لوله کنید یا هر جفت کفشتان را جدا بگذارید تا بتوانید آن را ساده‌تر بین لباس‌ها جا دهید.

 

 

پاک نکردن کوکی مرورگر زمان جستجو

آیا تابه‌حال شده در زمان جستجو برای بلیت صفحه‌ی خود را ریفرش کرده و ببینید قیمت‌ها بالا رفته‌اند؟ این مشکل اغلب برای تاریخچه‌ی کوکی مرورگر شماست. شرکت‌ها از این کوکی‌ها استفاده می‌کنند تا سرچ های شما را دنبال نمایند و قیمت‌های متغیر ایجاد کنند. این یعنی اگر زیاد دنبال یک مورد بگردید ممکن است ببینید قیمت آن بالا رفته  است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040