۱۷ دي ۱۳۹۶

لباس هایی که باید کمی بزرگتر بخرید

۱۷ دي ۱۳۹۶ 383 بازدیدکننده 0 نظر
لباس هایی که باید کمی بزرگتر بخرید در این مقاله می خوانید

دفعه‌ی بعدی که خرید می‌روید به فکر انتخاب هوشمندانه‌ی سایز باشید. در اینجا راهنمایی برای انتخاب سایز مناسب آورده شده است. ...

لباس هایی که باید کمی بزرگتر بخرید

تی‌شرت

ازآنجایی‌که جنس اغلب لباس‌ها از پارچه‌ی نخی است احتمال دارد تا حدود بیست درصد لباس شما آب برود. یک سایز بزرگ‌تر یعنی بعد از خشک شدن لباس اگر کمی کوچک شد بازهم به شما بخورد.

 

 

پیراهن یقه دار

این پارچه کمتر آب می‌رود اما به‌طور میانگین تا سه درصد سایز آن کم خواهد شد. مشکل اینجاست شما نمی‌دانید این آب رفتن در کجا خواهد بود ( آستین‌ها، شانه‌ها یا یقه )

 

 

ژاکت‌های پشمی

این پارچه‌ها در زمان شستشو کمی جمع می‌شوند و یا در خشک‌کن، بنابراین باید انتخابی کمی دقیق‌تر داشته باشید. به‌هرحال یک سایز بزرگ‌تر هم شما را گرم نگه می‌دارد.

 

 

جوراب

بازهم دلیل اصلی جنس نخی پارچه است و این یعنی در زمان شستشو آب خواهد رفت. ازآنجایی‌که مسلماً دوست ندارید دوباره مجبور به تکرار خرید شوید کمی بزرگ‌تر انتخاب کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040