۱ آذر ۱۳۹۶

اشتباهات شما در دیدار با پزشک 2

۱ آذر ۱۳۹۶ 756 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهات شما در دیدار با پزشک 2 در این مقاله می خوانید

مسلما وقت زیادی را صرف می کنید تا نزد پزشک بروید. بنابراین با رعایت نکات زیر سعی کنید از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشید. ...

اشتباهات شما در دیدار با پزشک 2

هدیه‌ی نامناسبی می‌برید

هیچ‌گاه لازم نیست هدیه‌ای برای پزشک ببرید اما اگر مرتباً پیش پزشکی می‌روید و برای مناسبتی خاص، مثلاً یک عید، می‌خواهید برای او هدیه‌ای تهیه کنید بهتر است انتخاب درستی داشته باشید. این هدایا باید چیز درستی باشند، مانند یک ظرف کلوچه‌ی خانگی.

 

 

مطرح کردن موضوعات مهم در انتهای دیدار

همیشه باید چیزی که زیاد نگران آن هستید را در ابتدای دیدار مطرح کنید نامطمئن باشید تمامی سؤالات شما به‌درستی پاسخ داده شده و پزشک از زمان خود بهترین استفاده را برای درمان شما بتواند داشته باشد.

 

 

دیر رسیدن یا نرفتن

همه می‌دانیم برنامه‌ی پزشکان فشرده است و بیماری که دیر می‌رسد می‌تواند برنامه‌ی افراد زیادی را تحت تأثیر قرار دهد. بیماران باید به برنامه‌ی زمانی پزشک احترام بگذارند. اگر ممکن است دیر برسید اطلاع دهید و یا در صورت نیاز به کنسل کردن جلسه حتماً از قبل اطلاع دهید.

 

 

در اتاق با موبایل حرف می‌زنید

اگر زمان وارد شدن به اتاق پزشک با موبایل صحبت می‌کردید فوراً آن را قطع کرده و عذرخواهی کنید صحبت کردن در زمان حضور پزشک علاوه بر اینکه نوعی بی‌احترامی است باعث می‌شود وقت ارزشمند او را گرفته و نتوانید سؤالات مهم خود را از او بپرسید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040