۳۰ آبان ۱۳۹۶

اشتباهات شما در دیدار با پزشک

۳۰ آبان ۱۳۹۶ 346 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهات شما در دیدار با پزشک در این مقاله می خوانید

اغلب زمانی که نزد پزشک می‌روید بدون اینکه خودتان بدانید باعث به اشتباه انداختن او می‌شوید. این اطلاعات را پزشکان در اختیار ما قرار داده‌اند. ...

اشتباهات شما در دیدار با پزشک

برگه‌ی بیمارستان را فراموش می‌کنید

اگر در بیمارستان بستری‌شده بودید بعد از آمدن نزد پزشک باید برگه‌ای که بیمارستان از شرح وضعیت و کارهای انجام‌شده برای شما داده است را همراه داشته باشید. بیماران اغلب می‌خواهند خودشان توضیح دهند اما این باعث اطلاعات ناقص یا نادرست خواهد شد. پزشک با این برگه می‌تواند درمان مناسبی برای شما شروع کند.

 

 

شکایت از چند مشکل در یک جلسه

اغلب بیماران می‌خواهند همه‌ی مشکلات خود را یک‌باره بگویند اما در هر دیدار حداکثر باید دو مورد را مطرح کنید. گفتن علائم مربوط به مشکل اصلی منطقی است اما باید برای موضوعات غیر مرتبط دیگر نوبت جدایی بگیرید.

 

 

به پزشک دروغ می‌گویید

حتی باوجودی که می‌دانید پزشک در طول روز در مورد موضوعات مختلفی صحبت می‌کند کمی احساس خجالت در مورد موضوعات خاص و برخی عملکردهای بدن دارید. باوجوداین احساس شرم باید حتماً کاملاً با پزشک خود صادق باشید. یک پزشک بدون اینکه اطلاعات درستی از شما دریافت کند نمی‌تواند درمان صحیحی داشته باشد.

 

 

آوردن کودک به مطب پزشک

 

برخی مراجعات پزشکی برای کودکان مناسب نیستند مانند تست‌های متخصص زنان یا موضوعات حساس. این شرایط برای پزشک یا دستیار او چالش‌هایی ایجاد خواهد کرد. دستیار پزشک شما برای مراقبت از کودکتان آنجا نیست و مسئولیت‌های دیگری بر عهده دارد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040