۲۰ مهر ۱۳۹۶

حقایق ناگفته از عطرها 2

۲۰ مهر ۱۳۹۶ 1230 بازدیدکننده 0 نظر
حقایق ناگفته از عطرها 2 در این مقاله می خوانید

اگر شما هم از طرفداران عطر هستید دانستن بیشتر در مورد آن ها برای شما جالب خواهد بود. ...

حقایق ناگفته از عطرها 2

لازم نیست عطرتان گران باشد

فاکتورهای کلیدی متفاوتی در قیمت عطر مؤثرند و متأسفانه بسیاری از این موارد به محتویات عطر ربطی ندارد. بیشتر پول شما صرف بازاریابی‌های نامناسب، مناسبت‌های خاص و طراح‌ها یا بسته‌بندی عطر خواهد شد.

 

 

برخی رایحه‌ها فصلی تغییر می‌کنند

دو نوع ترفند مختلف برای عطرها وجود دارد. یکی از موضوعات مربوط به آب‌وهوا می‌باشد. اغلب افراد در تابستان از عطرهای سبک استفاده کرده و در سردی هوا به دنبال رایحه‌ی سنگین‌تر می‌روند. ترفند دیگر این است که در آن برحه از زمان چه رایحه‌ای بیشتر در مد است. این مد ممکن است هرچند سال تغییر کند.

 

 

برخی عطرها مشهورترند

اگر دقت کرده باشید برخی از رایحه‌ها شهرت بیشتری در بین افراد دارند. برخی نت‌ها یا گروه‌های خاص بیشتر در برخی برندها مشهورند. نت‌های چوبی، مرکبات و وانیل اغلب بیشتر در بازار هستند و البته با توجه به بازار این متغیر خواهد بود.

 

 

عطرها برای هر فرد متفاوت‌اند

بدن ما، زندگی و شیمی اطراف هر فرد متغیر است و رایحه‌ی عطر در هر فرد می‌تواند متفاوت از دیگری باشد. شیمی منحصربه‌فرد بدن شما روی بوی عطر اثر خواهد گذاشت. برای مثال PH بدن هر فرد متفاوت است. به همین علت شاید عطری در بدن دوستتان رایحه‌ای متفاوت از بدن شما داشته باشد. برای خرید عطر بهتر است به‌جای باریکه‌های کاغذ آن را روی پوستتان تست کنید تا موجه عطر آن روی بدن خود شوید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040