۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷

جایگزین های جالب برای سیر

۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ 687 بازدیدکننده 0 نظر
جایگزین های جالب برای سیر در این مقاله می خوانید

اگر به خاطر حساسیت به سیر یا نداشتن سیر در خانه نمی‌توانید آن را در غذای خود بریزید این گیاهان می‌توانند در دستور غذایی شما جایگزین شوند. ...

جایگزین های جالب برای سیر

کرفس

کرفس یکی از مشهورترین جایگزین‌ها برای سیر و پیاز است. رایحه‌ی خوب کرفس آن را یک ماده‌ی خوشبوکننده‌ی عالی برای غذای شما می‌کند. می‌توانید به‌سادگی کرفس را به گوشت، سس پاستا یا کاری هندی اضافه کنید.

 

 

پیازچه

پیازچه به خانواده‌ی سیر تعلق داشته و می‌تواند جایگزین خوبی برای غذاهای مختلف شما باشد. پیازچه به اندازه‌ی سیر تند نیست و به کسانی که از سندروم روده رنج می‌برند کمک می‌کند. البته کسانی که به سیر آلرژی دارند باید مراقب پیازچه نیز باشند زیرا به همان خانواده تعلق دارد.

 

 

رازیانه

جایگزین شیرین‌تری برای سیر می‌تواند رازیانه باشد که طعمی منحصربه‌فرد داشته و زمان پخته شدن غذا مزه‌ی پیاز آن را می‌گیرد.

 

 

زیره

زیره می‌تواند در غذاهای هندی جایگزین خوبی برای سیر باشد. زیره علاوه بر دادن طعمی عالی به غذا باعث بهبود ایمنی بدن و هضم غذا می‌شود.

 

 

زنجبیل

زنجبیل شاید همان طعم را نداشته باشد اما باعث می‌شود مانند سیر غذا طعم جدید و جالبی پیدا کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040