۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳

روش تهیه توت فرنگی پر شده از چیزکیک

۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ 3535 بازدیدکننده 1 نظر
روش تهیه توت فرنگی پر شده از چیزکیک در این مقاله می خوانید

آیا طعم توت‌فرنگی تازه چیده شده را دوست دارید؟ طعم وسوسه انگیز چیزکیک را چطور؟ می‌توانید به راحتی ترکیب این دو طعم فوق‌العاده را با هم داشته باشید. ...

روش تهیه توت فرنگی پر شده از چیزکیک

روش تهیه توت فرنگی پر شده از چیزکیک 

آیا طعم توت‌فرنگی تازه چیده شده را دوست دارید؟ طعم وسوسه انگیز چیزکیک را چطور؟می‌توانید به راحتی ترکیب این دو طعم فوق‌العاده را با هم داشته باشید. باورش سخت است، این طور نیست؟ ولی حقیقت دارد. تهیه‌ی این ترکیب بسیار ساده و آسان است.

 

مواد لازم

1.5  قاشق سوپ خوری عصاره وانیل

1  بسته پودینگ فوری چیزکیک

1  پیمانه خامه غلیظ

1  بسته پنیر خامه ای زده شده

2 بسته توت‌فرنگی تازه

 

طرز تهیه

1- مواد را با هم مخلوط ‌کنید. همه‌ی مواد (به جز توت‌فرنگی) را در کاسه‌ای ریخته و تا زمانی که به خوبی با هم  ترکیب شوند هم بزنید.

 

طرز تهیه توت فرنگی و چیزکیک

2- مواد خود را داخل کیسه‌هایی بریزید که درب آن‌ها بسته می‌شود ( کیسه‌های زیپی ) و آن را با دقت ببندید. اطمینان یابید هیچ سوراخ یا فضای بازی وجود ندارد. بخش‌های خالی کیسه را دور فضاهایی که پر شده است بپیچید.

 

طرز تهیه توت فرنگی و چیزکیک

3- مخلوط را در یخچال  قرار دهید: کیسه‌ی زیپ دار را برای 45 دقیقه تا یک ساعت درون یخچال قرار دهید .

مراقب باشید که مخلوط بیش از یک ساعت در یخچال نماند.

 

طرز تهیه توت فرنگی و چیزکیک

4- توت‌فرنگی‌ها را آماده کنید: توت‌فرنگی‌ها را به‌دقت شسته و به آرامی خشک‌کنید. از بالا توت‌فرنگی‌ها را نصف کنید. سپس دو برش کم‌عمق در آن ها بزنید، تا توت‌فرنگی ها به چهار قسمت به هم چسبیده تقسیم شوند. مراقب باشید که برش‌ها را خیلی عمیق نزنید تا قسمت‌ها از هم جدا نشوند.

 

طرز تهیه توت فرنگی و چیزکیک

5- توت‌فرنگی‌ها را داخل یخچال بگذارید و صبر کنید تا زمان خنک شدن مخلوط  چیزکیک به پایان برسد. سپس توت‌فرنگی و چیزکیک را از یخچال بیرون بیاورید.

6- یک گوشه از کیسه ی زیپی را ببرید. از نقطه‌ای که توت‌فرنگی‌ها را به شکل × برش داده بودید آن‌ها را باز کنید. چیز کیک را از جایی که کیسه را بریدید داخل برش توت‌فرنگی فشار دهید.

 

طرز تهیه توت فرنگی و چیزکیک

7- اکنون کار شما به پایان رسیده است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040